Malmö

Regionens ledande rådgivare.

Svefa är ett av Malmös största och ledande konsultföretag med konsulter verksamma inom fastighetsvärdering, lantbruksvärdering, transaktioner, förvaltningsrådgivning, samhällsbyggnad och fastighetsutveckling.

Svefa
Nordenskiöldsgatan 6 211 19 Malmö 010-603 86 00
Svefa: Malmö

Christian Sköld

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 69 christian.skold@svefa.se
David Högberg

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 25 david.hogberg@svefa.se
Jesper Wirf

Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 32 jesper.wirf@svefa.se
Johan Cedergren

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 51 johan.cedergren@svefa.se
Johan Nilsson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 90 johan.nilsson@svefa.se
Lennart Björnsson

Värdering & Analys

010-603 86 19 lennart.bjornsson@svefa.se
Mattias Borgström

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 40 mattias.borgstrom@svefa.se
Per Wieslander

Affärschef Värdering & Analys

010-603 87 27 per.wieslander@svefa.se
Robert Lucchesi

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 77 robert.lucchesi@svefa.se
Roger Bengtsson

Management Consulting

010-603 87 78 roger.bengtsson@svefa.se
Thomas Green

Affärsutvecklingsansvarig Värdering & Analys

010-603 86 46 thomas.green@svefa.se
Vi använder cookies på denna webbplats. Läs mer om vad det innebär.