Göteborg

Regionens ledande och mest kompletta fastighetskonsult.

Svefa är ett av Göteborgs ledande konsultföretag inom fastighetsvärdering, fastighetsekonomisk analys, transaktioner, förvaltningsrådgivning och samhällsbyggnad.

Svefa
Ullevigatan 19 411 40 Göteborg 010-603 86 00
Svefa: Göteborg

Erik Norrman

Affärschef Transaktioner

010-603 87 38 erik.norrman@svefa.se
Jennie Gavér

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 07 jennie.gaver@svefa.se
Jens Edholm

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 61 jens.edholm@svefa.se
Johanna Kirudd

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 92 johanna.kirudd@svefa.se
Jörgen Hermansson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 93 jorgen.hermansson@svefa.se
Lars Munther

Affärschef Skog & Lantbruk

010-603 86 88 lars.munther@svefa.se
Lena Eveby

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 70 lena.eveby@svefa.se
Mikael Järvinen

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 17 mikael.jarvinen@svefa.se
Nils Paulsson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 19 nils.paulsson@svefa.se
Ulrika Smith

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 46 ulrika.smith@svefa.se
Vi använder cookies på denna webbplats. Läs mer om vad det innebär.