Stockholm

Vi tar idé till genomförande.

Svefas huvudkontor finner du centralt beläget nära Centralstation. Adressen är Mäster Samuelsgatan. Här arbetar koncernledningen samt specialister från alla våra affärsområden.

Svefa
Mäster Samuelsgatan 60 Box 3316 103 66 Stockholm 010-603 86 00 info@svefa.se
Svefa: Stockholm

Alexander Byström

Värdering & Analys

010-603 87 33 alexander.bystrom@svefa.se
Anna Sahlin

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 85 anna.sahlin@svefa.se
Anton Lindberg

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 91 anton.lindberg@svefa.se
Carin Gebenius

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 58 carin.gebenius@svefa.se
Carina Nordström

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 65 carina.nordstrom@svefa.se
Carl Hofstrand

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 32 carl.hofstrand@svefa.se
Carolina Forsell

Kontors- och eventansvarig

010-603 86 40 carolina.forsell@svefa.se
Daniel Jakobsson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 56 daniel.jakobsson@svefa.se
David Fäldt Uppgard

Värdering & Analys

010-603 86 11 david.faldt.uppgard@svefa.se
Fabian Gabrielsson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 95 fabian.gabrielsson@svefa.se
Fredrik Rosenblom

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 66 fredrik.rosenblom@svefa.se
Frida Ihlis

Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 65 frida.ihlis@svefa.se
Gustaf Lunde

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 38 gustaf.lunde@svefa.se
Hans Fredin

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 68 hans.fredin@svefa.se
Helena Dalhamn

Affärsområdeschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 28 helena.dalhamn@svefa.se
Henrik Engqvist

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 39 henrik.engqvist@svefa.se
Henrik Juhlin

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 82 henrik.juhlin@svefa.se
Ingela Boije af Gennäs

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 53 ingela.boije@svefa.se
Jan Tärnell

Affärsområdeschef Värdering & Analys

010-603 87 23 jan.tarnell@svefa.se
Jenny Ekstam

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 23 jenny.ekstam@svefa.se
Jenny Hemlin

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 30 jenny.hemlin@svefa.se
Jessica Molén

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 72 jessica.molen@svefa.se
Jimmie Nordensky

Affärsutvecklingsansvarig Värdering & Analys

010-603 86 93 jimmie.nordensky@svefa.se
Joel Hedtorp

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 26 joel.hedtorp@svefa.se
Johan Lundström

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 73 johan.lundstrom@svefa.se
Johan Norrsell

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 96 johan.norrsell@svefa.se
Jonas Lindqvist

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 55 jonas.lindqvist@svefa.se
Jonas Åkerberg

Affärsutvecklingsansvarig Värdering & Analys

010-603 87 34 jonas.akerberg@svefa.se
Julia Stålnacke

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 64 julia.stalnacke@svefa.se
Kajsa Barkar

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 16 kajsa.barkar@svefa.se
Katarina Hamilton

Förvaltningsrådgivning

010-603 86 79 katarina.hamilton@svefa.se
Lars Dahlquist

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 51 lars.dahlquist@svefa.se
Linn Grönlund

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 63 linn.gronlund@svefa.se
Margareta Catasús

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 28 margareta.catasus@svefa.se
Mikaela Arvidsson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 21 mikaela.arvidsson@svefa.se
Niklas Lundberg

Affärsutvecklingsansvarig Skog & Lantbruk

010-603 86 80 niklas.lundberg@svefa.se
Olle Wiklund

Affärschef Skog & Lantbruk

010-603 87 29 olle.wiklund@svefa.se
Oskar Pihl

Affärschef Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 01 oskar.pihl@svefa.se
Per Ollas

Affärschef Förvaltningsrådgivning

010-603 87 76 per.ollas@svefa.se
Peter Hiti

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 77 peter.hiti@svefa.se
Rikard Wilén

Affärsområdeschef Corporate Solutions

010-603 87 31 rikard.wilen@svefa.se
Robert Eckerdal

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 29 robert.eckerdal@svefa.se
Sara Jacobsson

Affärsområdeschef Förvaltningsrådgivning

010-603 87 49 sara.jacobsson@svefa.se
Sara Larsson

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-202 93 02 sara.larsson@svefa.se
Staffan Bäckman

Värdering & Analys

010-603 86 24 staffan.backman@svefa.se
Stefan Timan

Affärsområdeschef Transaktionsrådgivning

010-603 87 98 stefan.timan@svefa.se
Susanna Waldersten

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 54 susanna.waldersten@svefa.se
Tesad Alam

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 86 42 tesad.alam@svefa.se
Therese Bylund

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 12 therese.bylund@svefa.se
Ulrika Vikström

Samhällsbyggnad & Fastighetsutveckling

010-603 87 97 ulrika.vikstrom@svefa.se
Åsa Bengtsdotter

Förvaltningsrådgivning

010-603 87 04 asa.bengtsdotter@svefa.se
Vi använder cookies på denna webbplats. Läs mer om vad det innebär.